fbpx
Thursday, September 24, 2020

Rrëfehet qytetari që u rrah nga 4 policë – Tregon çka çoi te rrahja

Ngjarje e rëndë dhe e pahijshme ka ndodhur mbrëmë në sheshin “Nëna Terezë” në Prishtinë, ku në videon shihet një person me inicialet B.S,...
More

  UFC

  Përballje e përgjakur në UFC, Landwehr e bënë për spital Elkinsin për ta marrë fitoren e 14-të

  Është zhvilluar një përballje e çmendur në UFC, mes Nate Landwehr dhe Darren Elkins.Ka qenë amerikani Landwher që ka mposhtur bashkëkombësin e tij në...

  Përballje e çmendur në UFC, Gaethje rrah keq Fergusonin dhe fiton titullin e përkohshëm – ka një mesazh edhe për Khabib Nurmagomedov

  Justin Gaethje ka arritur ta mposhtë Tony Fergusonin pas pesë raundeve të luftuara shumë.UFC 249 është mbajtur në Veterans Memorial Arena të Floridas, ku...

  Derrick Lewis: Para luftës kundër Ilir Latifit kam tymosur non stop marihuanë

  Pas fitores kundër Ilir Latifit, Derrick Lewis ka deklaruar se gjatë gjithë javës ka tymosur marihuanë.Lewis, i cili...

  Floyd Mayweather – Khabib Nurmagomedov, stafi i Khabib me një kërkesë nëse arrihet marrëveshja

  Tifozët e shumtë të boksit kanë shijuar sfida të forta në vitet e fundit dhe një ndër to ishte ajo mes Floyd...

  McGregori ia humb 1 milion dollarë Dan Bilzerianit për 40 sekonda

  Mbrëmë u zhvillua meçi ndërmjet Connor McGregor dhe Donald Cerrone në UFC.Irlandezi fitoi brenda 40 sekondave, duke bërë...

  Mayweather paralajmëron përballjen me McGregorin dhe Nurmagomedovin brenda këtij viti

  Boksieri amerikan, Floyd Mayweather u shfaq befasisht në rrjetet sociale duke njoftuar se do të ketë përballje të dytë me Conor McGregor...

  Si arriti Conor McGregor nga hidrauliku i Dublinit te mbreti i sporteve luftarake

  Conor McGregor është një nga luftëtarët më dominues në historinë e UFC, transmeton TOPLAJME.ALNjë kampion me dy divizione...

  Conor McGregor fiton extra bonus në të 10-in e karrierës

  UFC ndau një shpërblim shtesë për performancën për kthimin e Conor McGregor në UFC 246, dhe ylli irlandez vendosi në kontrollin e...

  McGregor fiton për 40 sekonda – dalin pamjet

  Conor McGregor fitoi 40 sekonda meçin me amerikanin Donald Cerrone. Per super yllin irlandez të UFC-së, kjo ishte fitorja e 22-të në...

  Must Read

  Policia e sqaron arrestimin e mbrëmshëm: Qytetari ishte arrogant, kërcënoi policinë

  Në Ligjin për luftimin e sëmundjeve ngjitëse dhe pandemive janë të qarta kompetencat dhe mandatet ligjore, duke përfshirë edhe ndëshkimet për personat që nuk...

  Haradinaj: Kjo nuk i ka hije policisë

  Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj ka reaguar pas lajmit për arrestimin e një qytetari në qendër të Prishtinës me arsyetimin se...

  Hoti i reagon PDK-së dhe LVV-së: E kemi kthyer Kosovën në rrugën euro-atlantike pa shpenzuar miliona

  Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka reaguar ndaj kritikave që janë bërë ndaj tij pas nënshkrimit të marrëveshjes me Serbinë në Shtëpinë e Bardhë.Hoti...