fbpx
Thursday, September 24, 2020

Rrëfehet qytetari që u rrah nga 4 policë – Tregon çka çoi te rrahja

Ngjarje e rëndë dhe e pahijshme ka ndodhur mbrëmë në sheshin “Nëna Terezë” në Prishtinë, ku në videon shihet një person me inicialet B.S,...
More
  TE FUNDIT SPORT Tottenham

  Tottenham

  Mourinho e gjen në Spanjë zëvendësuesin e Harry Kane

  Dëmtimi i Harry Kane ka bërë që drejtuesit e Tottenhamit të kërkojnë përforcime në sulm. Me sa duket, pas disa emrave dhe...

  Liverpooli triumfon edhe në udhëtim te Tottenhami, Reds janë gati për derbin me Unitedin

  Liverpooli ka arritur të marr një fitore të madhe 1-0 në udhëtim te Tottenham Hotspur në ndeshjen e vlefshme për javën e...

  Tottenham e konfirmon: Kaq muaj do të mungon sulmuesi më i mirë i ekipit, Harry Kane

  Tottenham ka marr një goditje të madhe nga stafi mjekësor i kësaj skuadre.Në një njoftim zyrtar që ka...

  Mourinho i acaruar me veprimin e Rudigerit që i kushtoi Sonit me karton të kuq

  Jose Mourinho është deklaruar pas humbjes 2-0 që pësoi Tottenham Hotspuri në shtëpi nga Chelsea.Trajneri portugez ka thënë...

  Lampard më i zoti se Mourinho, Chelsea e mposhti Tottenhamin

  Chelsea ka arritur të fitojë me rezultat 2-0 ndeshjen e tyre në udhëtim te Tottenham Hotspur në kuadër të javës së 18-të...

  Mësuesi vs nxënësi, formacionet zyrtare Tottenham – Chelsea

  Për shumë vite së bashku, te Chelsea, ata kanë ndarë momente të mira e të këqija, kanë fituar shumë trofe.

  Bëri stadium të ri, Tottenham shokohet nga ajo që gjeti brenda tij

  Klubi i njohur anglez, Tottenham investoi te ndërtimi i një stadiumi modern dhe me 3 prill të këtij viti e bëri inaugurimin...

  Tottenham nuk dorëzohet për Muriqin, ofron kaq para për shërbimet e tij

  Vedat Muriqi mund të ndryshojë ekip që në merkaton e janarit.Sulmuesi shqiptar ka bërë mjaft mirë te skuadra...

  Must Read

  Policia e sqaron arrestimin e mbrëmshëm: Qytetari ishte arrogant, kërcënoi policinë

  Në Ligjin për luftimin e sëmundjeve ngjitëse dhe pandemive janë të qarta kompetencat dhe mandatet ligjore, duke përfshirë edhe ndëshkimet për personat që nuk...

  Haradinaj: Kjo nuk i ka hije policisë

  Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj ka reaguar pas lajmit për arrestimin e një qytetari në qendër të Prishtinës me arsyetimin se...

  Hoti i reagon PDK-së dhe LVV-së: E kemi kthyer Kosovën në rrugën euro-atlantike pa shpenzuar miliona

  Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka reaguar ndaj kritikave që janë bërë ndaj tij pas nënshkrimit të marrëveshjes me Serbinë në Shtëpinë e Bardhë.Hoti...