fbpx
Thursday, September 24, 2020

Rrëfehet qytetari që u rrah nga 4 policë – Tregon çka çoi te rrahja

Ngjarje e rëndë dhe e pahijshme ka ndodhur mbrëmë në sheshin “Nëna Terezë” në Prishtinë, ku në videon shihet një person me inicialet B.S,...
More
  TE FUNDIT SPORT Paris Saint Germain

  Paris Saint Germain

  Wanda Nara ‘thumbon’ keq Romelu Lukakun

  Gruaja dhe agjentja e Mauro Icardit, Wanda Nara ka kritikuar sulmuesin e Interit, Romelu Lukakun duke thënë se ai nuk shënon gola...

  Tuchel: Neymar dhe Mbappe e motivojnë njëri-tjetrin

  Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, beson se Neymar dhe Kylian Mbappe janë duke e motivuar njëri-tjetrin, pasi të dy shkëlqyen në...

  Për herë të parë në karrierë, Neymarit i bie vlera në treg

  Pothuajse 11 vjet pasi e filloi karrierën si futbollist profesionist, vlera e Neymarit në treg ka rënë për herë të parë, sipas...

  Afrohet afati i transferimeve, Neymar tregon se a do të transferohet në Barcelonë

  Neymar tentoi të largohet nga Paris Saint-Germain gjatë verës dhe të transferohej në Barcelonë, mirëpo kjo gjë nuk ndodhi.

  Hidhet shorti i 1/16 së finales në Ligën e Kampionëve, përballje të zjarrta anglezo-spanjolle

  Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti i fazës së 1/8 të Ligës së Kampionëve.16 skuadrat tashmë kanë...

  Must Read

  Policia e sqaron arrestimin e mbrëmshëm: Qytetari ishte arrogant, kërcënoi policinë

  Në Ligjin për luftimin e sëmundjeve ngjitëse dhe pandemive janë të qarta kompetencat dhe mandatet ligjore, duke përfshirë edhe ndëshkimet për personat që nuk...

  Haradinaj: Kjo nuk i ka hije policisë

  Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj ka reaguar pas lajmit për arrestimin e një qytetari në qendër të Prishtinës me arsyetimin se...

  Hoti i reagon PDK-së dhe LVV-së: E kemi kthyer Kosovën në rrugën euro-atlantike pa shpenzuar miliona

  Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka reaguar ndaj kritikave që janë bërë ndaj tij pas nënshkrimit të marrëveshjes me Serbinë në Shtëpinë e Bardhë.Hoti...