fbpx
Thursday, September 24, 2020

Rrëfehet qytetari që u rrah nga 4 policë – Tregon çka çoi te rrahja

Ngjarje e rëndë dhe e pahijshme ka ndodhur mbrëmë në sheshin “Nëna Terezë” në Prishtinë, ku në videon shihet një person me inicialet B.S,...
More
  TE FUNDIT SPORT Manchester City

  Manchester City

  Barcelona dhe Manchester City vazhdojnë bisedimet për shkëmbimin e bujshëm

  Barcelona dhe Manchester City prej javësh janë në bisedime për shkëmbim lojtarësh.Në tavolinë janë dy emrat e dy mbrojtësve portugez dhe që të dy...

  City deklason Unitedin, Manchesteri është blu!

  Në kuadër të Kupës së Ligës së Anglisë, Manchester City luajti në udhëtim tek Man United, ku edhe morën fitore me rezultatin...

  Muric rikthehet në Manchester City, kjo është arsyeja

  Manchester City mund ta kthejë në shtëpi portierin Aro Muriq nga huazimi në Nottingham Forest.Kampionëve të Premier Ligës...

  “Divorci” Guardiola – Manchester City, trajneri spanjoll i prezanton kushtet e tij para drejtuesve

  Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola, sipas medieve në angli, po kërkon “ndryshime gjithëpërfshirëse” te Citizens nëse do të zgjasë kontratën me...

  Bayerni dhe Leroy Sane shumë afër marrëveshjes

  Leroy Sane dëshiron të largohet nga Manchester City për t’u rikthyer në Bundesligë.Këtë herë te Bayerni i Mynihut....

  Arteta tregon stilin e tij të lojës dhe çfarë mund të presin fansat e Arsenalit nga ai

  Ndihmës trajneri i Manchester City, Mikel Arteta ka shumë gjasa që të bëhet trajner i Arsenalit, pasi që edhe bisedimet kanë avancuar.

  Must Read

  Policia e sqaron arrestimin e mbrëmshëm: Qytetari ishte arrogant, kërcënoi policinë

  Në Ligjin për luftimin e sëmundjeve ngjitëse dhe pandemive janë të qarta kompetencat dhe mandatet ligjore, duke përfshirë edhe ndëshkimet për personat që nuk...

  Haradinaj: Kjo nuk i ka hije policisë

  Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj ka reaguar pas lajmit për arrestimin e një qytetari në qendër të Prishtinës me arsyetimin se...

  Hoti i reagon PDK-së dhe LVV-së: E kemi kthyer Kosovën në rrugën euro-atlantike pa shpenzuar miliona

  Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka reaguar ndaj kritikave që janë bërë ndaj tij pas nënshkrimit të marrëveshjes me Serbinë në Shtëpinë e Bardhë.Hoti...