fbpx
Tuesday, November 24, 2020

Haxhiu: E shokuar me uljen e dënimit për Pjetër Ndrecajn

Ish-ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu tha se është e shokuar me uljen e dënimit për vrasësin e Valbonës dhe vajzës së saj, Pjetër Ndrecajn.Haxhiu...
More

  Inter

  Atalanta nënshtron Interin në “Meazza”, Handanovic shpëton ekipin duke pritur penallti në fund

  Inter dhe Atalanta kanë ndarë pikët duke barazuar 1:1 në ‘San Siro’ në sfidën derbi të xhiros së 19-të të Serie A.

  Lautaro shënon gol të bukur për Interin

  Interi ka kaluar në epërsi ndaj Atalanta-s që në minutën e 5 të ndeshjesGoli erdhi pas një bashkëpunimi...

  Interi favorit për transferimin e mbrojtësit shqiptar, Marash Kumbulla

  Interi thuhet se ka kaluar si favorit për transferimin e mbrojtësit shqiptar të Hellas Verona, Marash Kumbulla, pasi Napoli është përqendruar në...

  Wanda Nara ‘thumbon’ keq Romelu Lukakun

  Gruaja dhe agjentja e Mauro Icardit, Wanda Nara ka kritikuar sulmuesin e Interit, Romelu Lukakun duke thënë se ai nuk shënon gola...

  Conte: Dëmtimet na kanë penalizuar, duam ta përfundojmë vitin sa më mirë

  Interi do të luajë ndeshjen e fundit për vitin 2019 nesër në orën 18:00 në “San Siro” përballë skuadrës së Genoas, ndërsa...

  Godin pendohet për transferimin në Inter

  Në mesin e studim it të merkatos në hyrje, Interit mund t’i lindë një problem jo i vogël. Nuk është surprizë që...

  Must Read

  Gjashtë muaj përballje me pandeminë COVID-19 – testohen vetëm 3.2 për qind e popullsisë në Kosovë, 589 persona të vdekur

  Pandemia COVID-19 ka përfshirë shumicën e vendeve në botë, me këtë virus po vazhdon të përballet edhe vendi ynë.Sot, janë bërë gjashtë muaj që...

  Nesër fillon mësimi nëpër shkolla, të gjithë nxënësit obligohen të bartin maska

  Ministri i Arsimit, Ramë Likaj gjatë një konference për media ka njoftuar edhe zyrtarisht se më rekomandim të MSH-së dhe IKSHPK-së nesër do të...

  Kryeministri izraelit të martën i drejtohet me një video-mesazh popullit të Kosovës

  Dy javë pas takimit dhe marrëveshjes së Washingtonit, në të cilën u përfshi edhe njohja mes Kosovës e Izraelit dhe vendosja e ambasadës së...