fbpx
Thursday, September 24, 2020

Rrëfehet qytetari që u rrah nga 4 policë – Tregon çka çoi te rrahja

Ngjarje e rëndë dhe e pahijshme ka ndodhur mbrëmë në sheshin “Nëna Terezë” në Prishtinë, ku në videon shihet një person me inicialet B.S,...
More
  TE FUNDIT SPORT EERSTE DEVISE

  EERSTE DEVISE

  Hapja, mbyllja dhe gjithçka që duhet të dini për ‘afatin kalimtar të janarit 2020’ në futboll

  Klubet evropiane tashmë kanë nisur t’i identifikojnë transferimet potenciale për afatin e ardhshëm kalimtar, atë të muajit janar të vitit 2020.

  Daley Blind ka probleme me zemër, rrezikon të mbyllë karrierën përpara kohe

  Mbrojtësi i Ajax, Daley Blind rrezikon të braktisë futbollin për shkak të problemeve shëndetësore.Ish-lojtari i Manchester United, duket...

  Futbolli holandez solli autogolin më qesharak të javës

  Në ndeshjen e Kupës së Holandës mes Fortuna Sittard ndaj Zwolle është shënuar një autogol spektakolar.Vendasit kanë fituar...

  Barça e Reali, në garë për Van de Beek

  Dy gjigantët spanjollë po mundohen ta transferojnë njërin prej mesfushorëve më të talentuar në EvropëBarcelona dhe Real Madridi...

  Must Read

  Policia e sqaron arrestimin e mbrëmshëm: Qytetari ishte arrogant, kërcënoi policinë

  Në Ligjin për luftimin e sëmundjeve ngjitëse dhe pandemive janë të qarta kompetencat dhe mandatet ligjore, duke përfshirë edhe ndëshkimet për personat që nuk...

  Haradinaj: Kjo nuk i ka hije policisë

  Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj ka reaguar pas lajmit për arrestimin e një qytetari në qendër të Prishtinës me arsyetimin se...

  Hoti i reagon PDK-së dhe LVV-së: E kemi kthyer Kosovën në rrugën euro-atlantike pa shpenzuar miliona

  Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka reaguar ndaj kritikave që janë bërë ndaj tij pas nënshkrimit të marrëveshjes me Serbinë në Shtëpinë e Bardhë.Hoti...