fbpx
Monday, November 23, 2020

Haxhiu: E shokuar me uljen e dënimit për Pjetër Ndrecajn

Ish-ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu tha se është e shokuar me uljen e dënimit për vrasësin e Valbonës dhe vajzës së saj, Pjetër Ndrecajn.Haxhiu...
More
  TE FUNDIT SPORT Ac Milan

  Ac Milan

  Milani i ofron Donnarummas kontratë afatshkurtër dhe me ulje page

  Milani është gati t’i ofrojë portierit Gianluigi Donnarumma një zgjatje të kontratës, por vetëm deri në qershor të vitit 2022 me një ulje page.Marrëveshja...

  Milani pritet t’i vazhdojë kontratën Ibrahimovicit

  Milani thuhet se është i gatshëm që t’i vazhdojë kontratën Zlatan Ibrahimovicit.Rossonerët janë të kënaqur me formën e...

  Flamurtari transferon ish lojtarin e Milanit?

  Flamurtari i Vlorës do të sjellë dy lojtarë që kanë luajtur me Milanin.Kështu është shprehur Drejtuesi i Flamurtarit, Sinan Idrizi në një...

  Suso po rikthehet në Spanjë

  Suso Fernandez pritet të largohet nga Milani qysh në këtë afat kalimtar.Stefano Pioli nuk llogaritë më në anësori...

  GOL, gjithmonë ai, Zlatan Ibrahimovic shënon golin e tij të parë pas rikthimit tek Milani

  Zlatan Ibrahimovic ka gjetur golin e parë në fanellën e Milanit që pas rikthimit në Serie A.Sulmuesi suedez...

  Milani në avanatzh ndaj Cagliarit, pjesa e dytë rezulton pozitive për “rossonerët”

  Milani ka kaluar në avanatzh ndaj Cagliarit.Golin për Rossonerët e ka shënuar Leao në minutën e 46, menjëherë...

  Ibrahimovic nënshkruan për AC Milan, befason me numrin e zgjedhur

  Zlatan Ibrahmovic ka kompletuar transferimin te AC Milan.Gjatë ditës së sotme, Ibra ka kryer testet mjekësore duke nënshkruar...

  LAJMI I FUNDIT: Arrihet marrëveshja, Zlatan Ibrahimovic bëhet me skuadër të re

  Zlatan Ibrahimovic i ka thënë ‘po’ Milanit.Sulmuesi me prejardhje boshnjake ka vendosur para pak minutash që të rikthehet...

  Komentatori i njohur shpërthen në lot pas humbjes së Milanit

  Tiziano Crudeli njihet si një nga komentatorët e çmendur dhe tifozët më të flaktë të Milanit.Shumë herë e kemi parë duke qarë...

  Must Read

  Gjashtë muaj përballje me pandeminë COVID-19 – testohen vetëm 3.2 për qind e popullsisë në Kosovë, 589 persona të vdekur

  Pandemia COVID-19 ka përfshirë shumicën e vendeve në botë, me këtë virus po vazhdon të përballet edhe vendi ynë.Sot, janë bërë gjashtë muaj që...

  Nesër fillon mësimi nëpër shkolla, të gjithë nxënësit obligohen të bartin maska

  Ministri i Arsimit, Ramë Likaj gjatë një konference për media ka njoftuar edhe zyrtarisht se më rekomandim të MSH-së dhe IKSHPK-së nesër do të...

  Kryeministri izraelit të martën i drejtohet me një video-mesazh popullit të Kosovës

  Dy javë pas takimit dhe marrëveshjes së Washingtonit, në të cilën u përfshi edhe njohja mes Kosovës e Izraelit dhe vendosja e ambasadës së...