fbpx
Wednesday, July 15, 2020

Edhe një person humb jetën nga COVID-19

Edhe një person ka humbur jetën brenda 24 orëve të fundit nga COVID-19, transmeton TOPLAJME.ALNumri i viktimave si pasojë e koronavirusit në Kosovë ka...
More
  TE FUNDIT SHQIPËRI

  SHQIPËRI

  Ekskluzive/ Flet e mbijetuara e ngjarjes horror në Kombinat: Motra ndenji 52 ditë pa ngrënë, e pushtuan ‘demonët’ dhe krizat…

  Detaje tronditëse kanë dalë nga dëshmia e Blerta Josifit, e mbijetuara e vetme e tragjedisë së vetëflijimit në Kombinat, ku u gjetën të vdekura...

  Pamje të reja brenda Spitalit Infektiv në Shqipëri, ku janë shtruar të sëmurët me koronavirus

  Dalin pamje të reja nga Spitali Infektiv në qendrën spitalore universitare “Nënë Tereza” në Tiranë që prej marsit është spitali Covid1.Në imazhe shihen disa...

  Djali i Enver Hoxhës i shkruan letër Edi Ramës

  Pas prishjes së banesës së Nexhmije Hoxhës për shkak se aty kalon Unaza e Re, djali i Enver Hoxhës dhe Nexhmijes i ka dërguar...

  Gent Cakaj takohet me Grenell në Uashington: S’ka marrëveshje të fshehtë dhe as plan për ndarjen e Kosovës!

  Ministri i Punëve të Jashmte të Shqipërisë gjatë ditës së sotme ka qëndruar për vizitë në Uashington ku është takuar me ambasadorin, Richard Grenell.Cakaj...

  Vrasja e Hekuran Billës, atentatori i dyshuar Viktor Marku arrestohet në Mal të Zi

  Vrasja e Hekuran Billës, atentatori i dyshuar Viktor Marku arrestohet në Mal të ZiShtatë ditë pas vrasjes së Hekuran Billës, i akuzuari kryesor për...

  Vjen reagimi i Stresit pasi u tha se ka rrahur kryetarin e Tiranës, Erion Veliajn

  Pak më parë në media u raportua se Stresi ka rrahur me grushte kryetarin e bashkisë së Tiranës, Erion VeliajnIshte gazetari shqiptar Bledi Mane,...

  Digitalb për shkaqe teknike nuk do të transmetoj ndeshjen në mes Mallorca – Barcelona

  Për herë të parë në transmetimet televizive, rrezikohet që shqiptarët të mos shohin më asnjë kompeticion të kampionatëve më të mëdha të futbollit në...

  Frangaj: Pagat e punonjësve të Digitalb i ka bllokuar Ben Blushi e Vjollca Hoxha

  Këto dy ditë, nëpër portale është raportuar se kompania Digitalb ka pasur probleme me pagesat ndaj punonjësve.Portali TemA shkruante se pagat janë bllokuar prej...

  Ministrja e Jashtme telefonon Gent Cakajn: Raportet Kosovë-Shqipëri nuk lëvizin nga themelet e forta

  Ministrja e Punëve të Jashtme të Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka zhvilluar sot një bisedë telefonike me ministrin në detyrë të Punëve të Jashtme të...

  Must Read

  Reagim tjetër: Nëse nuk ndodhë kjo gjë, Prishtina ka paraparë tërheqjen nga garat

  Dueli ndërmjet Gjilanit dhe Prishtinës ka përfunduar mes shumë tensioneve dhe incidenteve. Kryeqytetasit janë ndarë tejet të pakënaqur me mënyren e ndarjes së drejtësisë,...

  Ish-kreu i Plisave fton klubet për protestë: Krerët e FFK-së po e shkatërrojnë futbollin

  Ish-kreu i Plisave, Albert Kastrati ka ftuar të gjithë klubet që të bashkohen në një protestë kundër atyre që po e dëmtojnë futbollin e...

  Llapi pas skandalit të Gjilanit: Federata me të deleguarit e saj po i humbin investimet milionëshe të donatorëve të klubeve

  Llapi ka reaguar pas ndeshjes së sotme mes Gjilanit dhe Prishtinës, ku trajneri dhe futbollistët e prishtinasve u goditën me sprej lotjsellës nga policia.Gjilani...